Září 2011

26.9.

26. září 2011 v 17:05 | Ája |  Než to přijde...
Ahojky, tak jak se dneska máte? Já celkem super, dneska je Andrey - to jsem já. Doma mě čekalo překvápko v podobě nového jezdeckého bičíku, na který sjem už celkem dlouho chodila koukat. Je fakt krásnej, rukojeť z kůže a zdobený kamínky od Swarovskiho. Jediný problém je, že mi tak ubyl dárek, co si přát k Vánocům. A to přijdou ještě narozeniny... Achhjo....
Dneska jsem byla koupit bráchovy dárek k svátku, je Michal. Vybrala jsem moc pěkné balení bílého čaje s broskví za 56kč což si myslím, že není tak hrozné. I jeho ještě čekají narozeniny, to dostane hrneček, ale už nevím, co k Vánocům. Mohli byste mi poradit? Brácha je o deset let starší...
Přidávám i fotku toho čaje :") je to dobrý dárek, třeba vás inspiruju.
(Koupila jsem ho v Plzni na Americké-obchod Herbio. Často mají ale podobné věci např. v čajovnách nebo prodejnách s BIO výrobky)

Tady můj pejsek Falco prezentuje čaj :")

Začínáme...

25. září 2011 v 12:20 | Ája |  Než to přijde...
Ahoj, musíte se určitě divit, co za šílence si může na konci září psát blog o Vánocích. Neřadím se do skupiny těch, co od Vánoc myslí už na ty příští. Začínám o nich uvažovat tak od té doby, co se válím na pláži. To je pro mě ten nejlepší čas, nemusím nic dělat a moje myšlenky jsou volné.
Na Vánocích miluju tu atmosféru, která začíná pomalu už v listopadu, někde i v říjnu. Moc ráda chodím s kamarády po městě, když už je tma a od pusy nám stoupá kouř. Nakupování dárků je taky velká zábava, předtím je ale potřeba mít určitou představu a právě to vymýšlím v létě.
Na tomhle blogu bych vám chtěla přinášet tipy na dárky, informace o Vánocích u nás i ve světě a třeba vás i k něčemu inspirovat. Budu moc ráda, když budete na můj blog chodit a zanecháte i njaký ten komentář.
Mějte se krásně, Ája